Thumb Thumb

Satın almayın kiralayın

Uşak Yazıcı Kiralama

Sürekli yoğun baskı alıyorsanız, kullandığınız yazıcı yetersiz geliryor ise, yazınıcız sürekli arıza yapıyor ise, baskı maliyetleriniz sürekli artıryor ise, mutlaka yazıcı kiralayın.

Baskı ürünleri kiralama

Daha ekonomik ve sorunsuz baskı almanız için, yazıcı, fotokopi ürünlerinin kiralamasını yapmaktayız. Bu sayede sadece çıktı aldığınız kadar ödeme yaparsınız.

Yazıcı servisi

Başta, Epson, Hp, Canon marka yazıcı ürünleri olmak üzere, yazıların arızalarını tamir ederek, tekrar kullanıma sunuyoruz. Uşak yazıcı servisi hizmetlerimiz ile binlerce yazıcı arızası giderilmiş ve müşterilermizin hizmetine sunulmuştur.

Toner ve kartuş

Uşak toner ve mürekkep kartuşları ihtiyaçlarında, gerek orjinal, gerek ise daha ekonomik olan yan sanayi sarf malzemeleri toptan ve perakende satışı ile sürekli olarak müşterilemizin ihitçalarına cevap vermekteyiz.

Uşak Yazıcı Kiralama

Renkli ve siyah beyaz çıktılarınız için , A4, A3, A3+ ebatlarda yazıcı kiralama hizmetlerimiz için bize ulaşın.

Yüksek maliyetle ile yazıcı ve çıktı alabileceğiniz baskı ürünleri satın almak ve sonrasında, pahalı sarf malzemelerini kullanarak, baskı maliyetleriniz baş edilemeyecek kadar artabilir.

En küçük baskı adetlerinden, günlük 20.000 adet kopyalara kadar ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğimiz makina parkurumuz ile, size uygun yazıcı seçelim ve hemen kullanmaya başlayın. Yalnızca, aldığınız çıktılar için ödeme yapın. Böylece yazıcı satın alma, sarf ve tüketim malzemeler, teknik servis ve bakım ücretleri ile uğraşmayın.

Uşak Merkez, Uşak ilçeleri, Organize Sanayi bölgeleri gibi bir çok bölgede yazıcı kiralama hizmeti vermekteyiz.

Uşak yazıcı kiralama hizmetimiz ile, SATIN ALMAYIN KİRALAYIN diyoruz. Kaç adet çıktı alıyorsanız yalnızca çıktı sayısı için ücret ödeyin. 

Ayrıca yazıcının , periyodik bakımları, düzenli değişmesi gereken sarf malzemeleri ve toner gibi tüketim malzemelerini de biz sağlıyoruz.

Siz sadece kiralayın, baskı başına ekonomik maliyet ile işletmenizin giderlerini azaltın.

Uşak yazıcı kiralama

0276 227 61 11

Uşak yazıcı kiralama
Uşak yazıcı kiralama
MDS Fotokopi