Thumb Thumb

Satın almayın kiralayın

Uşak Fotokopi Kiralama

Baskı ihtiyaçlarınız için, başlangıç seviyesinden yüksek baskı kapasitelerine sahip fotokopi makinası parkurumuzdan, fotokopi cihazarını kopya başı ücretlendirme ile kiralamaktayız.

Baskı ürünleri kiralama

Daha ekonomik ve sorunsuz baskı almanız için, yazıcı, fotokopi ürünlerinin kiralamasını yapmaktayız. Bu sayede sadece çıktı aldığınız kadar ödeme yaparsınız.

Yazıcı servisi

Başta, Epson, Hp, Canon marka yazıcı ürünleri olmak üzere, yazıların arızalarını tamir ederek, tekrar kullanıma sunuyoruz. Uşak yazıcı servisi hizmetlerimiz ile binlerce yazıcı arızası giderilmiş ve müşterilermizin hizmetine sunulmuştur.

Toner ve kartuş

Uşak toner ve mürekkep kartuşları ihtiyaçlarında, gerek orjinal, gerek ise daha ekonomik olan yan sanayi sarf malzemeleri toptan ve perakende satışı ile sürekli olarak müşterilemizin ihitçalarına cevap vermekteyiz.

Fotokopi makinası kiralamanın avantajları

Satın alma maliyetlerinin her daim yüksek bütçeler gerektirdiği fotokopi makinaları ile çalışmak, işlerinizi oldukça hızlandırmaktadır. Fotokopi makinası satın almak, tüketim malzemeleri olan, toner, drum ve kullandıkça arızalanan parçalarını değiştirmek oldukça külfetlidir. Bu konuda Uşak fotokopi kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Parkurumuzda, renkli fotokopi ve siyah beyaz fotokopi cihazlarından, istediğiniz baskı kapasitelerine sahip olan makinaları kiralayarak, sadece kopya başı ücret ödersiniz. Yani sadece her bir baskı için ücretlendirme yapılır. Bu sayede, satın alma, teknik servis ve tüketim malzemelerinin hiç birisi için ödeme yapmanıza gerek kalmaz.

Uşak Fotokopi Kiralama

Uşak merkez eski müze karşısında yer alan firmamız, Garanti Büro Makinaları ve MDS Fotokopi Merkezi, sürekli adetli siyah beyaz ve renkli çıktılarınız için en ekonomik maliyetli baskı çözümleri üretiyor.

Yüksek maliyetli fotokopi makinası yatırımları, alırken olduğu kadar, işletme aşamasında da, toner, drum, chip, bakım maliyetleri de getirmekte ve baskı başına ortalama maliyetleriniz de yükselmektedir.

Uşak fotokopi kiralama hizmetimiz ile, SATIN ALMAYIN KİRALAYIN diyoruz. Kaç adet çıktı alıyorsanız yalnızca çıktı sayısı için ücret ödeyin. 

Ayrıca fotokopi makinasının, periyodik bakımları, düzenli değişmesi gereken sarf malzemeleri ve toner gibi tüketim malzemelerini de biz sağlıyoruz.

Siz sadece kiralayın, baskı başına ekonomik maliyet ile işletmenizin giderlerini azaltın.

 

Uşak fotokopi kiralama

0276 227 61 11

MDS Fotokopi