Thumb Thumb

Satın almayın kiralayın

Uşak Fotokopi Servisi

Fotokopi makinalarının belli kopya çekimlerinden sonra bazı parçalarının aşınma ve özelliğini yitirmesinden sonra teknik servis desteği gerektirir. Uşak Fotokopi servisi konusunda Garanti Büro olarak 20 yıllık tecrübemiz ile deteğimizi sürdürüyoruz.Drum, merdane, fırın ünitesi, roller, elektronik kart tamiri, chip değişimi ve toner değişimi, toner dolumu gibi akla ilk gelecek sorunlar yaşandığınızda bize arayın. En kısa sürede yedek parça, tüketim malzemeleri konusunda teknik desteğimizi ulaştıralım.

Baskı ürünleri kiralama

Daha ekonomik ve sorunsuz baskı almanız için, yazıcı, fotokopi ürünlerinin kiralamasını yapmaktayız. Bu sayede sadece çıktı aldığınız kadar ödeme yaparsınız.

Toner ve kartuş

Uşak toner ve mürekkep kartuşları ihtiyaçlarında, gerek orjinal, gerek ise daha ekonomik olan yan sanayi sarf malzemeleri toptan ve perakende satışı ile sürekli olarak müşterilemizin ihitçalarına cevap vermekteyiz.

Uşak Fotokopi Servisi

Garanti büro, fotokopi servisi olarak, 20 yılı aşkın süredir fotokopi makinalarının servis, bakım ve onarım faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Gerek işyerleri, gerek zincir şubeleri olan kuruluşlar ile anlaşmalarımız ile yerinde bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz.

Ayrıca, fotokopi makinası değişimi, yedek parça ve sarf malzemeleri tedariği ile her an baskı alabilir durumda olmasını sağlıyoruz.

Yerinde çözüm sağlanamayan fotokopi makinalarınızı, servisimize naklederek, daha detaylı parça değişim ve testler ile çalışır duruma getiriyoruz.

 

Uşak fotokopi servisi

0276 227 61 11

MDS Fotokopi